heeft u zelf nieuws of tips?

12 november 2024 | Erik-Jan Berends

Silent Reading Party Wijhe in Onze Lieve Vrouw Onbevlekt Ontvangen

In stilte genieten, ontprikkelen en onthaasten door het lezen van een boek? Dat kan op zaterdag 16 november in de Onze Lieve Vrouw Onbevlekt Ontvangen in Wijhe tijdens de Silent Reading Party van Bibliotheek Salland.

Ter gelegenheid van de landelijke campagne Heel Nederland Leest is het boek Joe Speedboot van Tommy Wieringa gratis beschikbaar. Het is een doorlopend evenement dus men kan tussen 13.30 en 16.30 uur in- en uitlopen. Een eigen boek meenemen, kan ook.

Roman
Joe Speedboot is een roman over liefde en rivaliteit. Fransje Hermans, de verteller van het verhaal, is na een ongeluk invalide geraakt en heeft zijn spraakvermogen verloren. Fransje is grenzeloos gefascineerd door de nieuweling Joe Speedboot: de jongen die zijn eigen naam gekozen heeft en op zijn vijftiende al bommenlegger, vliegtuigbouwer en bewegingsfilosoof is.

Praktisch
Het boek is voor iedereen gratis beschikbaar in het kader van Heel Nederland Leest. Dus ook niet-leden van de bibliotheek zijn van harte welkom. Er staat koffie en thee klaar met wat lekkers erbij, en dat allemaal gratis. Het is een doorlopend evenement; bezoekers kunnen tussen 13.30 en 16.30 uur in- en uitlopen.