Pro Olst-Wijhe maakt tour langs kleine kernen
Inwoners van de kleinere kernen van de gemeente Olst-Wijhe kunnen de komende weken persoonlijk in gesprek met kandidaten van Pro Olst-Wijhe. Onder het motto ‘Busje komt zo’ start Pro Olst-Wijhe de komende weken een tour langs alle kleine kernen in de gemeente Olst-Wijhe.
Communicatiecoördinator en nummer twee op de kieslijst Gerjo van der Horst is erg blij met de tour. “De gemeente bestaat uit twaalf kernen; die verdienen allemaal aandacht. Ik speelde al langer met dit idee en door de samenwerking hebben we hier nu ook de mensen voor.”
Inwoners ontvangen een buurtkaart in de brievenbus met vragen als: Hoe gaat het in jouw dorp? Hoe vind je het om hier te wonen? Wat gaat er goed en wat kan er beter? Op de kaart kunnen bewoners hun suggesties, ideeën, vragen en eventuele klachten kwijt.
Ideeën
Het busje van Pro Olst-Wijhe komt vervolgens naar alle kernen om de ingevulde kaarten persoonlijk in ontvangst te nemen. Wie dat wil, kan ter plekke onder het genot van een kop koffie of thee in gesprek gaan met fractieleden en kandidaten. Pro Olst-Wijhe hoort graag welke ideeën er leven in de dorpen, om daar in de komende raadsperiode mee aan de slag te gaan. Inwoners kunnen zien wanneer ‘Busje komt zo’ hun kern aandoet op: https://www.pro-olstwijhe.nl/busje-komt-zo
