Ontdek de voordeelabonnementen voor het openbaar vervoer
Veel openbaarvervoerbedrijven hebben speciaal voor senioren verschillende kortingen en voordeelabonnementen. OV-ambassadeurs vertellen er graag over tijdens het gratis OV-inloopspreekuur op dinsdag 11 maart van 10.00 tot 11.30 uur in het Noaberhuus aan de Langstraat 69 in Wijhe.
Denk bij de voordeelabonnementen aan de leeftijdskorting, een Dal Voordeel abonnement of het Weekend Vrij abonnement. Daarnaast bieden regionale vervoersbedrijven hun eigen specifieke kortingen. Bezoekers kunnen tijdens een OV-inloopspreekuur vragen stellen aan OV-ambassadeurs.
Vrijblijvend
Zij kunnen meer vertellen over de verschillende kortingen en daarnaast ook over bijvoorbeeld de buurtbus en andere vervoersmogelijkheden in de regio. Loop vrijblijvend binnen, de OV-ambassadeurs nemen rustig de tijd om alle vragen te beantwoorden. Kees (72): “In deze dure tijden is het heel fijn dat ik goedkoper kan reizen met mijn Flex-abonnement. Daarmee blijft er nog geld over voor een lekker kopje koffie voor onderweg.”
Kijk voor meer informatie op www.ervaarhetov.nl/ov-ambassadeur.
Telefonisch
Wie liever telefonisch advies wil, kan dagelijks bellen met één van de OV-ambassadeurs tijdens het telefonisch spreekuur. Zij zijn bereikbaar op (038) 303 70 10 op maandag- tot en met vrijdagochtend van 10.00 tot 12.00 uur, dinsdag- en donderdagmiddag van 13.30 tot 15.00 uur en maandag- en woensdagavond van 18.30 tot 20.00 uur.
