heeft u zelf nieuws of tips?

27 maart 2026 | Erik-Jan Berends

Zoek de gouden eieren in Gastvrij Wijhe

Het begint een echte paastraditie te worden in Gastvrij Wijhe: de eiertelwedstrijd. De gouden eieren liggen weer in de etalages, dus deelnemers kunnen weer op pad om ze te tellen. Voor de drie prijswinnaars ligt er een chocolade Paashaas klaar, gemaakt door de chocolatier van Bakkerij Jolink. Deelnemen kan tot en met dinsdag 7 april.

In de etalages van de deelnemende winkeliers liggen gouden eieren met het logo van Gastvrij Wijhe. Deelnemers aan de wedstrijd hoeven alleen het totaal aantal eieren dat in de etalages ligt te vermelden op het wedstrijdformulier. Ze kunnen het wedstrijdformulier dit jaar ophalen bij Albert Heijn, Nettorama, Bakkerij Jolink en DA-Bourquin.

Formulier
Om het de eiertellers iets gemakkelijker te maken, staan alle deelnemende ondernemers al op het formulier vermeld. Deelnemers kunnen hun oplossingen tot en met dinsdag 7 april inleveren in de speciale Gastvrij Wijhe-bussen die staan bij de Albert Heijn, MICO Bodywear & Lef Underwear of de Nettorama.

De ondernemers van Gastvrij Wijhe wensen iedereen fijne Pasen.