heeft u zelf nieuws of tips?

30 april 2025 | Erik-Jan Berends

N337 Wijhe – Zwolle gaat zondag weer open

De provinciale weg N337 tussen Zwolle en Wijhe is vanaf zondag 4 mei 06:00 uur weer open voor al het verkeer. Het groot onderhoud is drie weken eerder klaar dan gepland.

Ter hoogte van de Dijk in Wijhe wordt vanaf 12 mei nog een nieuwe geleiderail geplaatst. Deze werkzaamheden duren naar verwachting vier tot vijf dagen. In die periode is één rijstrook beschikbaar, waardoor weggebruikers rekening moeten houden met oponthoud.

Spoor
De weg wordt vervolgens alleen op zondag 25 mei nog helemaal afgesloten om het laatste stukje bij de spoorwegovergang te asfalteren. Er is dan geen treinverkeer. Daarna is de overlast tussen Zwolle en Wijhe helemaal voorbij en kan het verkeer weer lekker vlot en veilig doorrijden over de gloednieuwe weg.